Červenec 2009

..Protože (NE)znám svou cenu.

29. července 2009 v 19:45
Napsala jsem článek..
Dlouhý článek..
Nezveřejním ho, je to zbytečný, stejnak jsem tam psala úplný blbosti :D
Je mi jedno co se s tím článkem stane.. Je v rozepsaných článcích, takže si ho může přečíst jenom Lucka, ale.. Nečti ho, budeš si o mě myslet divný věci.. :D Vymaž ho.


Kasičkáři ♥

25. července 2009 v 18:58
Ahoj. Mám za sebou jeden z těch dnů, na který chcete vzpomínat, kdy vám bylo fajn. Jsem tak ráda, že je mam :P. Včera nejvíc den s Dančou a Nikčou (+ pár lidí, co jsme potkaly :D ), dneska s Matějem a Pavlíkem, zítra zase s nima. V týdnu mi už přijede Peťa, tak něco podnikném a v neděli odjíždim na tábor :(. Nechci od nich :D. Ale až nikdo nebude doma, se těště vy dva ♥. Co u vás, prdi :) ?

Jinak už asi nenapíšu, tak se tu mějte a vzpomínejte na mě :P. Pa ♥.


Prostě je ♥, ne asi.

Co sem mám asi tak napsat ?

23. července 2009 v 11:49
občas něco nedopadne
♥ GC ♥PS: ♥

21. července 2009 v 12:42
Hojté, prdi :)


Neřekla bych, že bych vás ještě mohla zaskočit nějakým mým super článkem. To fakt ne. Chci vědět všechno: kde ste byli, kam pojedete, jak se máte... Čekám! :D

Já jsem teďka asi 10 dní doma a druhýho jedu na tábor. Těšim se? Možná. Jedu tam poprvý, protože ten, na který jsem jezdila od čtyr let zrušili. Lidi, s kterýma jsem trávila každý léto 10 let, už třeba nikdy neuvidim. 100x radši bych tam jela s nima, to mi věřte. :( Facebook a icq nestačí. Ale vzpomínky jsou uplně nejlepší a někdo mi je jen těžko vezme, tábor byl muj život, žila jsem tim a nikdy nezapomenu. ♥

No, za chvilku jdu ven se Z., která byla na základce něco jako moje dvojče. Už jsme se neviděly přes půl roku... Taky nejkouzelnější vzpomínky. :)

Mějte se.

btw Deny, muže být ten des ? :)

konečně

7. července 2009 v 19:10

Lidi, tenhle tejden.. ♥

..nejlepší.

Všechno s něma. A,D,P,G,D,M.
Děkuju.Co vaše prázky ? :))

Necháme to..

2. července 2009 v 21:23 | DeNy |  Den po dni (D)
Nemá to cenu.
Po prázdninách. Uvidíme.
Mějte se krásně :-*
DeNy